Strony

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

  Maj 2021
  P W Ś C P S N
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31  

  Onas

  Szanowni Państwo!

  Zajmujemy się usługami ciesielskimi i dekarskimi już od wielu lat. Nauka i technika prac przechodziła z dziadka na  ojca i na syna. Znajomość fachu oraz długa tradycja do pracy z materiałami wykonanymi z drewna pozwala nam wykonywać pracę na wysokim poziomie.

  Firma nasza udziela wieloletnich gwarancji i rękojmi na swoje usługi. Istnieje możliwość obejrzenia naszych prac nie tylko na fotografiach.

  Na wykonane usługi i zakup materiałów budowlanych wystawiamy faktury VAT.

  Ceny usług i materiałów zależą od skali trudności wykonywanych prac, rodzaju materiałów oraz terminów.

  Usługi wykonywane są na podstawie dostarczonych dokumentów i planów oraz własnych koncepcji ustalonych ze zleceniodawcą.

  Zakres prac firmy rozpoczyna się od wyliczenia materiałów budowlanych tj.: ilości i rodzaju drewna, blachy, gontu, papy, dachówki, itp., poprzez kompleksowe doradztwo oraz sam proces prac budowlanych i konstrukcyjnych.
  Konsultacje, obmiary i doradztwo po podpisaniu umowy wykonawczej są wliczone w koszt usługi.

  Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych jak i dla małych i większych przedsiębiorstw gwarantując owocną współpracę, sprostanie Państwa oczekiwaniom oraz fachowe doradztwo.Do współpracy zapraszamy już na etapie planowania architektoniczno-budowlanego inwestycji. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas, nerwy i pieniądze wydane na zbędne przeróbki. W Polsce konstrukcje drewniane są często przewymiarowane, to znaczy ich elementy mają zbyt duże przekroje lub są za gęsto rozmieszczone. W ten sposób nie zwiększa się wcale trwałości konstrukcji a jedynie – przez nadmierne zużycie drewna – podnosi cenę domu. Na etapie konsultacji pomożemy Państwu podjąć właściwe decyzje co do ilości i jakości materiałów.

  Wykonana przez naszą firmę praca będzie wynikiem indywidualnych potrzeb klienta, ujętych w ramy obowiązujących przepisów budowlanych oraz ograniczeń architektoniczno-budowlanych.

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.