Onas

Szanowni Państwo!

Zajmujemy się usługami ciesielskimi i dekarskimi już od wielu lat. Nauka i technika prac przechodziła z dziadka na  ojca i na syna. Znajomość fachu oraz długa tradycja do pracy z materiałami wykonanymi z drewna pozwala nam wykonywać pracę na wysokim poziomie.

Firma nasza udziela wieloletnich gwarancji i rękojmi na swoje usługi. Istnieje możliwość obejrzenia naszych prac nie tylko na fotografiach.

Na wykonane usługi i zakup materiałów budowlanych wystawiamy faktury VAT.

Ceny usług i materiałów zależą od skali trudności wykonywanych prac, rodzaju materiałów oraz terminów.

Usługi wykonywane są na podstawie dostarczonych dokumentów i planów oraz własnych koncepcji ustalonych ze zleceniodawcą.

Zakres prac firmy rozpoczyna się od wyliczenia materiałów budowlanych tj.: ilości i rodzaju drewna, blachy, gontu, papy, dachówki, itp., poprzez kompleksowe doradztwo oraz sam proces prac budowlanych i konstrukcyjnych.
Konsultacje, obmiary i doradztwo po podpisaniu umowy wykonawczej są wliczone w koszt usługi.

Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych jak i dla małych i większych przedsiębiorstw gwarantując owocną współpracę, sprostanie Państwa oczekiwaniom oraz fachowe doradztwo.Do współpracy zapraszamy już na etapie planowania architektoniczno-budowlanego inwestycji. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas, nerwy i pieniądze wydane na zbędne przeróbki. W Polsce konstrukcje drewniane są często przewymiarowane, to znaczy ich elementy mają zbyt duże przekroje lub są za gęsto rozmieszczone. W ten sposób nie zwiększa się wcale trwałości konstrukcji a jedynie – przez nadmierne zużycie drewna – podnosi cenę domu. Na etapie konsultacji pomożemy Państwu podjąć właściwe decyzje co do ilości i jakości materiałów.

Wykonana przez naszą firmę praca będzie wynikiem indywidualnych potrzeb klienta, ujętych w ramy obowiązujących przepisów budowlanych oraz ograniczeń architektoniczno-budowlanych.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.